Skip to Content

طی مراسمی؛


در مراسمی از 24 دانش آموز حافظ قران کریم دبیرستان دخترانه نجمه میبد تقدیر شد.

به گزارش میبد خبر، حجت الاسلام مقداد زارعی در این مراسم با اشاره به اینکه قرآن بزرگترین سرمایه زندگی است که انسان می تواند برای دنیا و آخرت خود دخیره گرانبهایی اندوخته کند، بیان داشت: قرآن راهنما و کتاب عمل ماست و ما با تمسک به قرآن راه سعادت وخوشبختی را در پیش می گیریم.

وی در خصوص اثرات انس گرفتن با قرآن کریم در زندگی عنوان کرد: آنچه داریم از برکت قرآن است و باید برای انس بیشتر با این کتاب آسمانی همت کنیم.

حجت الاسلام زارعی تصریح کرد: هرکس با قرآن مأنوس باشد هدایت و نور را در وجود خود احساس می کند گفتنی است خداوند متعال هم به کسی که در این زمینه فعالیت نماید پاداش ویژه ای خواهد بخشید.

وی حفظ قرآن را یک توفیق و هدیه الهی دانست و افزود: امروزه جدایی از قرآن عامل گمراهی بیشتر مردم است بنابراین هر انسانی در مسیر قرآن گام بردارد قطعا خداوند و ملائک به او کمک خواهند کرد.

حجت الاسلام زارعی در پایان فعالان قرآنی را به فهم هر چه بیشتر قرآن توصیه کرد و گفت: تلاش کنید در کنار حفظ قرآن قواعد، فعل و فاعل آیات را هم پیدا کنید، معانی آن را به خاطر بسپارید و با آن مأنوس شوید، که در این صورت تدبر در آیات برایتان سهل‌تر خواهد شد.

در پایان مراسم از 24 دانش آموز حافظ قران کریم دبیرستان دخترانه نجمه تقدیر شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.