Skip to Content

طی مراسمی؛


در مراسمی از 24 دانش آموز حافظ قران کریم دبیرستان دخترانه نجمه میبد تقدیر شد.

به گزارش میبد خبر، حجت الاسلام مقداد زارعی در این مراسم با اشاره به اینکه قرآن بزرگترین سرمایه زندگی است که انسان می تواند برای دنیا و آخرت خود دخیره گرانبهایی اندوخته کند، بیان داشت: قرآن راهنما و کتاب عمل ماست و ما با تمسک به قرآن راه سعادت وخوشبختی را در پیش می گیریم.

وی در خصوص اثرات انس گرفتن با قرآن کریم در زندگی عنوان کرد: آنچه داریم از برکت قرآن است و باید برای انس بیشتر با این کتاب آسمانی همت کنیم.

حجت الاسلام زارعی تصریح کرد: هرکس با قرآن مأنوس باشد هدایت و نور را در وجود خود احساس می کند گفتنی است خداوند متعال هم به کسی که در این زمینه فعالیت نماید پاداش ویژه ای خواهد بخشید.

وی حفظ قرآن را یک توفیق و هدیه الهی دانست و افزود: امروزه جدایی از قرآن عامل گمراهی بیشتر مردم است بنابراین هر انسانی در مسیر قرآن گام بردارد قطعا خداوند و ملائک به او کمک خواهند کرد.

حجت الاسلام زارعی در پایان فعالان قرآنی را به فهم هر چه بیشتر قرآن توصیه کرد و گفت: تلاش کنید در کنار حفظ قرآن قواعد، فعل و فاعل آیات را هم پیدا کنید، معانی آن را به خاطر بسپارید و با آن مأنوس شوید، که در این صورت تدبر در آیات برایتان سهل‌تر خواهد شد.

در پایان مراسم از 24 دانش آموز حافظ قران کریم دبیرستان دخترانه نجمه تقدیر شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.