Skip to Content

با حضور در مرکز انتقال خون:

حافظان جامعه با اهدای خون، هفته سلامت را گرامی داشتند


به گزارش خبرنگار میبدخبر: سرهنگ محمدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میبد همراه با تعدادی از پرسنل نیروی انتظامی با اهدای خون هفته سلامت را گرامی داشتند. با توجه به شعار هفته سلامت امسال «خود مراقبتی» پرسنل نیروی انتظامی با این عمل خود سعی در ترویج فرهنگ خود مراقبتی در سطح جامعه نمودند.

به گزارش خبرنگار میبدخبر: سرهنگ محمدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میبد همراه با تعدادی از پرسنل نیروی انتظامی با اهدای خون هفته سلامت را گرامی داشتند.

با توجه به شعار هفته سلامت امسال «خود مراقبتی» پرسنل نیروی انتظامی با این عمل خود سعی در ترویج فرهنگ خود مراقبتی در سطح جامعه نمودند. DSC_1213 DSC_1212 DSC_1210 DSC_1209رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.