Skip to Content


جوسازی جدید بیت صادق شیرازی در آستانه اربعین حسینی


در روزهای گذشته رسانه های معاند و ضدانقلاب با انتشار اخباری در خصوص برخورد شهرداری با تصاحب غیرقانونی معابر عمومی با عنوان تخریب منزل سید صادق شیرازی در قم پروژه رسانه ای جدید را جهت تشویش اذهان عمومی و پیگیری سیاست رسانه ای انگلیس در آستانه اجتماع عظیم شیعیان جهان در کربلای معلی آغاز نموده اند.

به گزارش میبد خبر به نقل ازپایگاه 598، در روزهای گذشته رسانه‌های معاند و ضدانقلاب با انتشار اخباری در خصوص تخریب منزل سید صادق شیرازی در قم پروژه رسانه ای جدید را جهت تشویش اذهان عمومی و پیگیری سیاست رسانه ای انگلیس در آستانه اجتماع عظیم شیعیان جهان در کربلای معلی آغاز نموده اند.

قضیه از آنجا شروع شد که بیت آقای صادق شیرازی در شهر قم در ابتدای ورودی کوچه ای که منزل اصلی سید صادق شیرازی در آنجا قرار دارد نرده و درب بزرگی را نصب کرده بودند که این درب ورود موجب مزاحمت در رفت و آمد همسایگان و کسبه محل می گردد و همسایه ها بابت این موضوع از ایشان شکایت به عمل آورده و از شهرداری درخواست رسیدگی به این موضوع رامی نمایند. پس از بررسی های بعمل آمده شهرداری قم با توجه به حجم زیاد شکایت های مردمی اقدام به جلوگیری از ادامه روند غیرقانونی ایجاد مانع در ابتدای کوچه مذکور می شود.

شواهد حاکی از نصب برنامه ریزی شده درب ورودی توسط بیت صادق شیرازی در ابتدای کوچه محل زندگی ایشان را دارد و نصب یک دوربین نامحسوس در کنار درب ابتدای کوچه که از کارکنان شهرداری در حین کندن درب فیلمبرداری نموده است حکایت از این موضوع را دارد. سایت قادمون نوشت: پس از کنده شدن این درب بلافاصله فرقه شیرازی ها توسط شبکه های خود و مریدان سید صادق شیرازی به دروغ ادعا کردند که وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران به خانه وی حمله کرده اند و درب خانه را کنده و وارد بیت شده اند و شدیدا به ساکنین بیت اهانت کرده اند!

جریان صادق شیرازی موفق شد با این هجمه خبری، حامیان خود را در کشورهای مختلف خشمگین سازد تا موج جدیدی از اهانت ها و هجمه ها را به نظام مقدس جمهوری اسلامی توسط مریدان جریان تشیع انگلیسی در شبکه های اجتماعی آغاز شود و در این راستا و در ادامه از مریدان خود خواسته شد تا جلوی کنسولگری ایران تجمع اعتراض آمیز شدید اللحنی را ترتیب دهند. که البته عده بسیار کم و قلیلی از مریدان صادق شیرازی در تجمع بر علیه جمهوری اسلامی ایران در مقابل کنسولگری ایران در کربلا جمع شدند.

نکته جالب و قابل توجه این که بیت سید صادق شیرازی در سال های گذشته به صورت غیر قانونی به منظور سهولت در رفت و آمد وسایل نقلیه خود و سهولت بدست آوردن جای پارک، در ابتدای ورودیِ کوچه ی محل درس سید صادق شیرازی اقدام به نصب نرده و درب ورودی نمود که آن هم با شکایت اهالی محل و جمیع کسبه (اعم از کاسبان پاساژ کویتی ها و سایر کسبه بازار) توسط شهرداری برداشته شد.

این که چرا سناریوی حمله به بیت سید صادق شیرازی را قبل از اربعین حسینی و پیاده روی اربعینِ امسال انجام داده اند حکایت از تلاش جریان مذکور برای پیگیری سیاست انگلیسی خود جهت ایجاد تفرقه و دودستگی در اجتماع عظیم اربعین حسینی و حاشیه سازی برای این رویداد عظیم را دارد.

آشوب رسانه ای جریان شیعه انگلیسی علیه جمهوری اسلامی ایران در حالی است که در سال های گذشته علی رغم فتنه انگیزی های فراوان بیت صادق شیرازی در قم و سایر شهرهای کشور در انجام رفتارهای خلاف شرع و قانون، به توصیه بزرگان تا کنون هیچ گونه برخوردی با سید صادق شیرازی در کشور صورت نگرفته است.

همچنین در این بین جوسازی رسانه های معاند و حتی رسانه های ضددینی در حمایت از سید صادق شیرازی به خوبی خواستگاه جریان شیعه انگلیسی را عیان می نماید که در نوع خود قابل تامل می باشد.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.