Skip to Content

فرمانده سپاه میبد عنوان کرد


فرمانده سپاه میبد گفت: رویکرد سپاه ناحیه میبد، جوان سازی و به روزرسانی فرماندهی پایگاه های بسیج محلات است.

به گزارش میبدخبر، مصطفی بهشتی در مراسم تودیع و معارفه فرماندهی پایگاه بسیج محله علی آباد اظهار داشت: مسجد محوری پایگاه های بسیج و همچنین جوان شدن فرماندهان این پایگاه ها از اهداف پیش روی سپاه ناحیه میبد است که فضا را برای بهتر شدن مجموعه بسیج میبد محیا می کند.

وی با اشاره به پویا شدن و بالا رفتن تحرک و شادابی حوزه چهار با انتصاب آقای اکبر زاده به عنوان فرماندهی این حوزه، بیان داشت: اعتقاد منِ بسیجی این است که حزب بازی های سیاسی را باید دور بریزیم و به آنچه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اعتقاد داشت، یعنی کار برای خدا و برای مردم، نزدیک شویم.

بهشتی با اشاره به این موضوع که درِبسیج به روی همه افراد باز است، گفت: هر چه به دنبال حاشیه برویم، از کار باز می مانیم و باید با کار و تلاش جهادگونه و با استفاده از ظرفیت جوان موجود در میبد در رفع مشکلات کوشا باشیم.

وی با تشکر از فعالیت های جلال یزدی به عنوان فرماندهی پایگاه علی آباد که به مدت بیش از بیست سال در این سمت فعالیت داشت، گفت: از حجت الاسلام رضایی هم که از افتخارات ما هستند، تشکر می کنم که شاید از نادر روحانیونی باشند که شانه زیر بار مسئولیت فرماندهی پایگاه محله گذاشته اند و امیدوارم با جوان گرایی، همه ظرفیت های محله علی آباد را پای کار ارتقای محله بیاورد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.