Skip to Content

امام جمعه موقت میبد:

جواب‌ های کلیشه‌ ای رئیس جمهور در مجلس نمایندگان و افکار عمومی را قانع نکرد/ برخورد قاطع با مزاحمت های عروس کشانی در میبد


امام جمعه موقت میبد گفت: جواب‌ های کلیشه‌ ای رئیس جمهور در مجلس نمایندگان و افکار عمومی را قانع نکرد.

به گزارش میبد خبر، حجت‌الاسلام علیرضا حسنی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میبد، با اشاره به‌ جنایات روز افزون اعتلاف سعودی علیه مردم مظلوم  و کودکان بی گناه یمن بیان داشت: متاسفانه در برابر این جنایت ها صدایی از مجامع بین المللی و سازمانهای مدافع حقوق بشر شنیده نمی شود و این لکه ننگی برای آنهاست.

وی با بیان اینکه جواب‌های کلیشه‌ای رئیس جمهور در مجلس نه نمایندگان و نه افکار عمومی را قانع کرد، اظهار داشت: متاسفانه علی‌رغم تذکرات جدی مقام معظم رهبری گرانی اجناس، رکود بازار، عدم اشتغال جوانان و اوضاع بهم ریخته اقتصادی همچنان ادامه دارد. 

حجت الاسلام حسنی با اشاره به اینکه ملت ایران از قوه قضاییه در برابر برخورد قاطع و بدون ملاحظه با مفسدین اقتصادی حمایت می کند، ابراز داشت: رییس جمهور برای حل مشکلات اقتصادی و گره گشایی از آن باید در مساله اقتصاد روش و منش خود را عوض کند و در این راه با دعوت از اقتصاد دانان دلسوز و ترمیم کابینه اقدامات لازم را صورت دهد.

خطیب موقت جمعه میبد با تاکید بر این موضوع که رییس جمهور نباید همه هزینه‌ها را بر مجلس تحمیل کند، اذعان داشت: دولت باید با توجه به رهنمودهای رهبری به اقتصاد مقاومتی رجوع کند و به داشته های داخلی تکیه کند و دل به مذاکرات با اروپا خوش نکند چرا که رهبری در دیدار اخیر با هئیت دولت فرمودند ما به هیچ وجه و در هیچ سطحی با دولتمردان امریکا مذاکره نمی‌کنیم.

حجت الاسلام حسنی در پایان به معضل عروس کشانی در سطح شهر میبد و ایجاد سر و صدای زیاد و مزاحمت برای مردم اشاره کرد و گفت: آزار دادن و اذیت کردن مردم حرام است و لذا خانواده‌ها این مسائل را رعایت کنند و شورای تامین و نیروی انتظامی نیز برنامه‌ریزی کنند که این مسایل از سطح شهر جمع شود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.