Skip to Content

جوابیه؛

جوابیه شرکت متولی و پیمانکار جمع آوری زباله و رفت و روب میبد در پی انتشار یک خبر


در پی درج خبر ارسالی مخاطبان میبد خبر، مبنی بر شکایت مردم از نبود سطل زباله کافی و نحوه جمع آوری زباله های سطح شهر، شرکت متولی و پیمانکار جمع آوری زباله و رفت و روب میبد جوابیه ای به این سایت ارسال کرد.

به گزارش میبد خبر، متن ارسالی به شرح ذیل می باشد:

مدیریت محترم سایت میبد خبر

با سلام و احترام

         عطف به خبر درج شده مورخ 19/10/1394 در مورد وضعیت جمع آوری زباله های سطح شهرستان میبد. شرکت خدماتی وحدت گستر متولی و پیمانکار جمع آوری زباله و رفت و روب شهرستان میبد ضمن تشکر از سایت میبد خبر بابت منعکس کردن مشکلات و خواسته های بحق مردم شریف و محترم شهرستان میبد و ضمن تشکر از همشریان محترمی که با ارسال عکس و مطالب خود به این سایت پیگیر مشکلات و معضلات منطقه و محله خود می باشند، در مورد مطلب و مشکل بیان شده نکات ذیل شایان ذکر می باشد.

  1. در مورد منطقه شهرک شهدا طبق گفته همشهری عزیزی که ارسال کننده عکس می باشد جمع آوری زباله این قسمت از منطقه بر عهده دهیاری یا بخشداری همان منطقه بوده و خواسته بحق ایشان بایستی از مراکز مربوطه پیگیری شود و مسئولیتی برعهده شهرداری میبد و این شرکت نمی باشد.
  2. در مورد منطقه شهیدیه و عکس های ارسالی اگر همشهری گرامی تاریخی که عکس گرفته شده را ذکر میکردند بهتر می شد بررسی کرد زیرا به علت حجم زیاد زباله و تجمع آن در کنار سطل های زباله مدتی است که جمع آوری زباله های خیابان اصلی شهیدیه (ولی عصر) و خیابان شهید مبینی در دو نوبت صبح و عصر جمع آوری می شود لذا این مشکل برطرف شده است. همچنین در مورد جمع آوری زباله های محله های شهیدیه بصورت 2 روز در هفته این خواسته مردم کاملا بحق و منصافانه بوده ولی متاسفانه با توجه به امکانات و ماشین آلات موجود امکان جمع آوری زباله ها بصورت 3 روز در هفته امکان ندارد اما در آینده ای نزدیک ان شاءالله با خرید یک نیسان حمل زباله این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

ضمن تشکر مجدد از سایت میبد خبر لازم است در پایان مطلب مهمی در مورد جمع آوری زباله ها و رفت و روب شهر بیان شود. مهمترین عامل در نظافت شهر و جلوگیری از انباشته شدن زباله، همکاری همشهریان عزیز در بیرون گذاشتن به موقع و روز مشخص آن محله می باشد. در بسیاری از مواردی که   زباله ها در سطح شهر باقی می ماند بعلت بیرون گذاشتن زباله خارج از ساعت و روز مورد نظر بوده لذا امید است با همکاری بیشتر شما همشهریان و تلاش و پیگیریهای بهتر این شرکت، خدماتی در شان همشهریان عزیز ارائه گردد ضمنا همشهریان عزیز هرگونه پیشنهاد، انتقاد یا مشکلی بابت رفت و روب و جمع آوری زباله های محل و منطقه خود دارند می توانند با شماره 32342002 شرکت خدماتی وحدت گستر تماس گرفته تا در اسرع وقت پیگیری های لازم صورت پذیرد.

                                                                                          

                                                                                
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


علی
بارک الله . به این میگن پذیرش انتقاد و جواب منطقی و صحیح .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۰۹:۰۲
دکتر کارگر
باسلام
ما تا یادمان هستش وقتی بحث امکانات میشه بهونه بودجه میاد وسط که نداریم
وقتی یک شرکت مناقصه نظافت شهر را برنده میشه باید بفکر نیسان برا جمع اوری زباله باشه که در مناقصه شرکت کننه نه اینکه الان صدای مردم در اومده میگه بزودی یک نیسان میخرم
حالا تا درخواست بشه و تایید بشه و به شرکت ارجاع بشع و برسه دست مدیرعامل شرکت و بعد بره تو صف نمایندگی نیسان و ماشین بیاد و پلاک بشه و کارت سوختش بیاد میشه 1 سال دیگه
وای به حال مردم که منتظر این ماشین هستند تا اشغالهای محلشون جمع بشه
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۲۶ ۲۱:۴۰
دهقانی
آخه دهیاری پاسخگوی ما نیست
چرا همه به هم پاس میدن
ما که دستمون به جایی نمیرسه
خواهشا شما بطور جد پیگیری کنید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۲۶ ۱۴:۳۷