Skip to Content

در سفر 2 روزه فرماندارمیبد به تهران؛


سفر دوروزه این هفته حسین فلاح فرماندارمیبد به تهران با هماهنگی دفتر دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی و به همراه دکتر دهقانی، مدیر آموزش‌وپرورش و شهردار و دیدار با وزرا و معاونین نتایج مثبت و آثار ارزشمندی به همراه داشت.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد؛ حسین فلاح در دیدار خود با وزیر آموزش‌وپرورش و شرح نیازهای آموزش‌وپرورش درزمینهٔ های مختلف علیرغم مشارکت خیرین درزمینهٔ های مختلف احداث آموزشگاه‌ها، دستور یک میلیارد تومان برای تکمیل استخر آموزش‌وپرورش را از دکتر محمد بطحائی وزیر آموزش‌وپرورش گرفت.

فلاح گفت: این اعتبار قرار است تا پایان سال پرداخت و احداث استخر آموزش‌وپرورش سرعت بیشتری به خود بگیرد.

وی در دیدار با دکتر هوشنگ عشایری مدیر بازسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده شهری که دکتر دهقانی و شهرداری میبد هم حضور داشتند؛ با تشریح مسائل و مشکلات حاشیه‌نشینی و مهاجرت، خواستار اعتبار مناسب جهت بهسازی مسیرها و مرمت بافت‌های فرسوده شهری شد.

فرماندارمیبد در این زمینه هم افزود: قرار شد مدیر بازسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده طی دو هفته آینده و حضور در شهرستان میبد و بررسی طرح شهرداری در این راستا، اعتبار لازم را جهت بهسازی و مرمت بافت‌ها اختصاص دهد.

فلاح با اشاره به ملاقات خود با مهندس سید محمدعلی افشانی معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور که در این دیدار هم نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی و شهردار حضور داشتند طی مباحثی، نتایج قابل‌قبول و ارزشمندی را از این دیدار گرفتند.

وی گفت: نتیجه این جلسه این شد که آقای مهندس افشانی، قیر تعدادی از پروژه‌های شهرداری میبد را تأمین کند.

فرماندارمیبد بابیان اینکه در این جلسه چند دستور دیگر از معاون وزیر گرفتیم افزود: لازم است از دکتر کمال دهقانی و مسئول دفتر ایشان که الحق، زحمات زیادی را در هماهنگی این ملاقات و همراهی درگرفتن نتیجه مطلوب داشتند نهایت قدردانی و تشکر خود را اعلام کنم چراکه دکتر دهقانی شخصاً در طول این سال‌ها در همه صحنه‌ها، حامی و پشتیبان فرمانداری و گرفتن نتایج و دستورات مهم در سفرهای فرا استانی داشتند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.