Skip to Content

امام جمعه میبد در راهپیمایی روز قدس:

جهان اسلام همراه فلسطین و علیه صهیونیست هاست


حضرت آیت الله اعرافی که به همراه فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد پیشاپیش صف های به هم پیوسته راهپیمایی کنندکان حرکت می کرد بیان داشت : به فضل الهی بعد از ۳۰ سال امروز در قریب هزار شهر ایران و یکصد کشور جهان روز قدس بزرگ داشته می شود .

به گزارش "میبدخبر"، مردم میبد از همان ساعات اولیه موج موج از محلات مختلف این شهرستان به سیل عظیم راهپیمایی کنندگان در میدان جانباز می پیوستند تا اقیانوسی را شکل دهند و به مستکبران عالم به ویژه امریکا و اسرائیل ثابت کنند که تا آزادی کامل قدس و رهایی مردم مظلوم فلسطین راهی نمانده است.

حضرت آیت الله اعرافی امام جمعه میبد هم که به همراه فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان پیشاپیش صف های به هم پیوسته راهپیمایی کنندکان حرکت می کرد گفت : به فضل الهی بعد از ۳۰ سال امروز در قریب هزار شهر ایران و یکصد کشور جهان روز قدس بزرگ داشته می شود .

آیت الله اعرافی افزود : پیام راهپیمایی روز قدس امروز این است که ملت ایران در کنار مقاومت و فلسطین است و ملت های مسلمان به رغم همه توطئه هایی که تکفیری و عوامل امریکا و صهیونیست به کار گرفتند ؛ در قضیه فلسطین متحد خواهند بود و قدس امسال نشان خواهد داد که جهان اسلام همراه فلسطین و علیه صهیونیست هاست انشالله .

منبع:میبدآدینه
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.