Skip to Content

مدير عامل شهرك صنعتي ميبد:


مدیر عامل شهرک صنعتی میبد، حربه و جنگ امروز دشمن را بیش از این که جنگ اقتصادی باشد، جنگ رسانه‌ای و روانی نابرابر خواند.

به گزارش میبد خبر، «محمدرضا ماندگاری» در نشست با اصحاب رسانه، از اقتصاد مقاومتی به عنوان بحث اصلی کشور ياد كرد و گفت: در حربه‌ای که دشمن در پیش گرفته است، رسانه‌ها می توانند به عنوان یک پشتوانه محکم تاثیرگذار باشند .

وی با اشاره به راه‌انداختن جنگ روانی دشمن علیه کشورمان، بیان كرد: امروزه بیش از این که دچار جنگ اقتصادی باشیم، دچار جنگ رسانه‌ای شده‌ایم و این یک جنگ روانی و نابرابر است که دشمن به کار برده است و متاسفانه رسانه‌هاي ما در تبیین اقتصاد مقاومتی کوتاهی کرده‌اند .

ماندگاری افزود: رسانه‌ها با این که نقش مهمی در اطلاع‌رسانی دارند اما در انتشار اخبار مهم کوتاهی کرده و فرع را بر اصل ترجیح داده‌اند.

وی گفت: رسانه‌ها باید سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را به طور دقیق مطالعه کنند و با هوشیاری و تفکر بیشتر برنامه‌های دشمن را که در سه حوزه جنگ روانی، اقتصادی و آشوب به راه انداخته را خنثی سازند .

ماندگاری با بیان این که رسانه‌ها باید بند بند سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را مطالعه کنند، اظهار كرد: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مطالبه‌گری است و باید با گفتمان‌سازی آن را ایجاد کنیم تا خود دچار رفاه‌زدگی بیش از حد نشویم و الگوی مصرف را تغییر دهیم تا دچار آسیب های اجتماعی نگردیم .

وی سبک زندگی امروز را یکی از معضلات اجتماعی برشمرد و افزود: متاسفانه مصرف‌گرایی و زیاده‌خواهی گریبان‌گیر جامعه شده است.

وي با بيان اين كه جهاد اقتصادی یکی از ابعاد اقتصاد مقاومتی است، اظهار كرد: گذشت، ایثار و فداکاری  از ابعاد مهم در این جهاد است .

ماندگاری در پايان نيز خاطرنشان كرد: امروز دیگر سرعت در انتشار اخبار مهم نیست و اخلاق و تربیت را فداي سرعت کرد بلکه صحت خبرها از اولویت مهم اخبار است و قدرت تخریب یکدیگر از قدرت بمب اتم بیشتر است و رسانه‌ها باید صدای مردم را به گوش مسئولین برسانند و اعتماد به نفس را در بین مردم ایجاد کنند .

در بخش ديگري از اين نشست، «قاسم قناعتگر» با بیان خاطراتي از دوران اسارت خود، کتابش را با عنوان «پنج به علاوه یک » معرفي كرد.

انتهای پیام/

ایسنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.