Skip to Content

غلامحسین دشتی معاون سیاسی – امنیتی سابق استانداری یزد:

جناح های سیاسی باید موضع سیاسی خود را نسبت به دشمن مشخص کنند/کشور در سال 88 در لبه پرتگاه قرار گرفت


برافراشتن پرچم 9 دی به خاطر این نیست که در جامعه شکاف ایجاد شود و یا تلخی بر کام برگردد به این دلیل است که پرچم عبرت در کشور برافراشته باشد تا خواص دچار اشتباه نشوند و دشمن با نگاه به این پرچم آن را عنصر بازدارنده بداند.

به گزارش خبرنگار میبد خبر: همایش 9 دی صبح امروز با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در میبد برگزار شد.

سخنران این مراسم غلامحسین دشتی معاون سیاسی – امنیتی سابق استانداری یزد بود.

وی شکست های تاریخی اسلام را به خاطر خواص دانست و افزود: پرچم 9 دی باید برافراشته بماند تا در اندیشه نسل جوان ما باقی بماند. خواص پرچم را ببینند و طمع قدرت و پول نداشته باشند. ملت را به بیگانه نفروشند.

غلامحسین دشتی با اشاره به اینکه خیلی ها به دنبال کم رنگ شدن این پرچم هستند تصریح کرد: برخی ها می گویند حوادث 88 یک اتفاقی بوده است که افتاده و الان دیگر زمان آن گذشته است. بدانید که اینها می خواهند در یک مقطع دیگری کشور را بفروشند.

وی با اشاره به اینکه رهبری در مورد این روز فرمودند که با 9 دی راه های نفوذ دشمن را ببندید خاطر نشان ساخت: عده ای از جوانان ضد انقلاب در خارج در حال آموزش رسانه ای هستند تا در آینده از آنها در کشورمان بر علیه نظام استفاده شود.

دشتی اضافه نمود: در تاریخ اسلام، ایران و تاریخ معاصر دشمن یک جایی که ضربه می خورد باز نگری می کند. مراکز تحقیقاتی روز 9 دی را بررسی می کنند.

معاون سیاسی امنیتی سابق استانداری یزد ادامه داد: اگر از اندیشه انقلاب، اندیشه های دینی و فضای فرهنگی و از اصل و ریشه اسلام فاصله بگیریم، به اندیشه دشمن نزدیک می شویم و این بستر را برای دشمن آماده می کند. اگر این بستر همچنان باقی باشد باید انتظار داشته باشیم تا در آینده شاهد حادثه ای خطرناک تر و عمیق تر در کشورمان باشیم.

وی یکی از اشتباهات خواص را سکوت درباره حمایت آمریکا و اسرائیل از آنها دانست و تصریح کرد: جناح های سیاسی باید موضع سیاسی خود را نسبت به دشمن مشخص کنند. شناخت دشمن، به خاطر به هم ریختن مرزها توسط برخی خواص برای برخی ها مشخص نبود.

غلامحسین دشتی حوادث 88 را تجربه تلخی دانست و گفت: کشور در سال 88 در لبه پرتگاه قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه مذاکره بسیار خوب است اظهار داشت: نباید از حوادث پشت صحنه غفلت بوریم. سرنوشت کشور به دست مردم و اقتصاد مقاومتی است. کشور را به نفت و ژنو نبندیم، به اراده مردم ببندیم.

وی در پایان تاکید کرد: برافراشتن پرچم 9 دی به خاطر این نیست که در جامعه شکاف ایجاد شود و یا تلخی بر کام برگردد به این دلیل است که پرچم عبرت در کشور برافراشته باشد تا خواص دچار اشتباه نشوند و دشمن با نگاه به این پرچم آن را عنصر بازدارنده بداند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.