Skip to Contentمدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد از شناسایی و جمع‌آوری این تجهیزات و برخورد با فروشندگان غیرمجاز با همکاری مراجع قضایی خبر داد.

به گزارش میبد خبر، اکرم فداکار در خصوص طرح جمع آوری تجهیزات تقویت‌کننده تلفن همراه در یزد بیان داشت: با ارایه گزارش پیگیری‌ها و اقدام های انجام شده درباره تداخل ایجاد شده اخیر در شبکه اپراتور همراه اول استان و کاهش کیفیت مکالمات، علت اصلی این مشکل نصب و راه‌اندازی تقویت‌کننده‌ های غیرمجاز در برخی از نقاط شهر یزد و بر روی ساختمان‌های بلند شهر می باشد.

وی افزود: با همکاری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه مرکزی و مخابرات منطقه یزد، تعدادی از این تقویت‌کننده‌ها، شناسایی و با حکم قضایی در مرحله جمع‌آوری قرار دارند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد در پایان اظهار داشت: تهیه تجهیزات تقویت کننده باید از طریق فروشندگان مجاز و نصب آنها با هماهنگی اپراتور انجام شود و در این راستا با فروشندگان غیرمجاز برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.