Skip to Content

مدیر کمیته امداد شهرستان میبد خبر داد:


مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان میبد گفت: همزمان با عید سعید قربان ، براساس آمار بیش از 400 میلیون ریال نذورات قربانی در شهرستان جمع‌ آوری و میان نیازمندان تحت پوشش توزیع شده است.

به گزارش میبد خبر، حسین زین الدینی مدیر کمیته امداد شهرستان میبد اظهار داشت: امسال نیز همچون سال های گذشته به منظور احیای سنت های حسنه الهی و توسعه فرهنگ دینی در حوزه انفاق، کمیته امداد شهرستان میبد آماده دریافت نذورات قربانی مردم متدین و نیکوکار در سطح مناطق مختلف شهرستان بوده و این کمک ها میان نیازمندان و محرومان توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد شهرستان میبد با بیان اینکه در روز عید قربان پایگاه‌های کمیته امداد در محل مصلی‌، میادین اصلی شهر و دفتر کمیته امداد در شهرستان‌ اقدام به دریافت کمک‌های مردمی کرده اند، افزود: مردم در روز عید سعید قربان طبق آمار مبلغ 408 میلیون و 592 هزار ریال نذورات قربانی و یک هزار و 22 کیلو گرم گوشت قربانی خود را به مددجویان و نیازمندان تحت حمایت اهدا کردند.

زین الدینی با اشاره به اینکه در عید قربان سال گذشته 285 میلیون و 920 هزار ریال نذورات قربانی و 910 کیلو گرم گوشت قربانی در شهرستان جمع ‌آوری شده بود، گفت: امسال نذورات جمع‌آوری شده  بین هزار و 173 خانوار در قالب هزار و 679 نفر تحت حمایت کمیته امداد شهرستان توزیع شده است.

وی در پایان اظهار داشت: درعید سعید قربان امسال با حضور پررنگ مردم خیر و نیکوکارشهرستان میزان نذورات و کمک های خیرین شهرستان در مقایسه با نذورات سال های مشابه رشد خیلی خوبی داشته است. 

انتهای پیام/اد

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.