Skip to Content

برای دومین بار:

جلسه پرسش و پاسخ مسئولین و مردم میبد، برگزار می گردد


جلسه پاسخگویی فرماندار و مسئولین ادارات به سوالات شهروندان میبدی، چهاردهم شهریور ماه، برگزارمی شود

به گزارش میبد خبر، جلسه پرسش و پاسخ مسئولین و مردم شهرستان میبد، با هدف تحقق شعار: دولت و ملت، همدلی و همزبانی، برگزار می گردد.

این مراسم که بعد از نماز مغرب و عشاء شنبه مورخ 14 شهریورماه در آستان امامزاده سید صدرالدین قنبر، برگزار می‌شود مسئولان پاسخ گوی سؤالات مردم در زمینه‌های مختلف اداری خواهند بود.

لازم بذکر است که اولین جلسه ی پرسش و پاسخ مسئولین و مردم میبد، در تاریخ سی ام فروردین ماه و با حضور حداکثری مسئولین و استقبال اندک مردم، در آستان امامزاده میرشمس الحق میبد، برگزار شد.

امید است با اطلاع رسانی گسترده و تغییر مکانی که در این دوره صورت گرفته، شاهد حضور بیشتر مردم و پاسخگویی شفاف تر مسئولین باشیم.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.