Skip to Content


جلسه مشترک ناحیه مقاومت سپاه، شورای شهر و شهرداری میبد


به منظور هم اندیشی و تصمیم گیری برای همکاری در اجرای برنامه های فرهنگی و اقامه نماز جماعت در اماکن تفریحی و عمومی بویژه پارک بهاران، جلسه مشترک ناحیه مقاومت سپاه، شورای شهر و شهرداری در دفتر شهردار میبد برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"، این جلسه مشترک صبح امروز به منظور هم اندیشی و تصمیم گیری برای همکاری در اجرای برنامه های فرهنگی و اقامه نماز جماعت در اماکن تفریحی و عمومی بویژه پارک بهاران میبد باحضور فرمانده سپاه ناحیه، شهردار، نماینده ولی فقیه در سپاه میبد، رییس شورای شهر و مسئولین پارک بهاران میبد در دفتر شهردار این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه سرهنگ فلاح فرمانده سپاه ناحیه مقاومت میبد ضمن تشکر و قدردانی از شهرداری و شورای شهر در رسیدگی و ساخت گلزار شهدای گمنام پارک بهاران میبد، از عوامل اجرایی برنامه های فرهنگی این پارک در نوروز سال گذشته تقدیر و تشکر کرد.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.