Skip to Content

باحضور استاد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد؛

جلسه تخصصی امربه معروف و نهی از منکر در حوزه بهداشت و درمان میبد


جلسه تخصصی امربه معروف و نهی از منکر در حوزه بهداشت و درمان میبد با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر علیرضا دهقانی و با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.

به گزارش " میبد خبر"، در این جلسه تخصصی که با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان، مدیر بیمارستان امام جعفرصادق(ع)، مسئول پایگاه شهید جواهری شبکه بهداشت، مسئول واحد امربمعروف و نهی از منکر میبد و دیگر مسئولان و کارمندان بهداشتی و درمانی شهرستان در سالن کنفرانس دانشکده پرستاری میبد برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین دکتر علیرضا دهقانی به بیان اهمیت فریضه امربمعروف و نهی از منکر پرداخت.
وی در ادامه با بیان نحوه نفوذ فرهنگی دشمن، راهکارهای مقابله با آن را از دیدگاه آسیب شناختی و نیازهای فطری نهاد بهداشت و درمان مطرح کرد.
در ادامه دکتر سهیلی سرپرست شبکه بهداشت و درمان میبد با بیان نظرات خود، لزوم برنامه ریزی جهت توجه بیش از پیش به فرهنگ جامعه را خواستار شد و اظهار داشت: در گذشته وسایل ارتباطی همانند اکنون نبود و به میزانی که این وسایل مانند فضای مجازی، رفاه و پیشرفت جامعه را بیشتر می کند، نقش بسیار قابل توجهی نیز در تغییر فرهنگ و نفوذ فرهنگی را بازی می کند.
وی افزود: جوانان ما اکنون در هجمه شبهات فرهنگی و عقیدتی قرار دارند درحالیکه برای رفع این شبهات اقدامی نمی کنند.
قابل ذکر است در ادامه هریک از شرکت کنندگان در این جلسه تخصصی به بیان نظرات خود پرداختند.


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.