Skip to Content

در دفتر فرمانده سپاه میبد صورت گرفت:

جلسه برنامه ریزی فرمانده سپاه و شهردار میبد برای دهه فجر


سرهنگ فلاح فرمانده ناحیه سپاه میبد ضمن تشکر و قدردانی از زحمات نقیبی شهردار میبد درخصوص تزیین و آذین بندی خیابانهای مهم میبد به مناسبت فرارسیدن دهه فجر...

به گزارش "میبدخبر"، در این جلسه سرهنگ فلاح فرمانده ناحیه سپاه میبد ضمن تشکر و قدردانی از زحمات نقیبی شهردار میبد درخصوص تزیین و آذین بندی خیابانهای مهم میبد به مناسبت فرارسیدن دهه فجر، بیان داشت: ما هرچه داریم از انقلاب و خون شهدای این راه است و بر ماست که این ایام را گرامی بداریم.

سرهنگ فلاح همچنین اقدامات شهرداری میبد را در همراهی و مساعدت در برنامه خاکسپاری شهدای گمنام و آماده سازی مکان دفن شهدا تقدیر کرد و افزود: اقدامات شهرداری در استقبال از دهه فجر امسال مناسب و درخور است و امیدواریم با همکاری سپاه و شهرداری بتوانیم مراسم خوبی را برگزار کنیم.

در ادامه نقیبی شهردار میبد بیان داشت: هرگونه اقدامی که در توان ما باشد برای دهه فجر و انقلاب انجام خواهیم داد.

همچنین مواردی همچون پیگیری نصب و تعمیر المانهای شهدا در بلوار مدرس، جشن دهه فجر، مراسم 22 بهمن و ... در این جلسه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.