Skip to Content

با حضور استاد زکریا اخلاقی؛

جلسات مستمر تفسیر قرآن کریم در شهرستان میبد برگزار می شود


تفسیر قرآن کریم حجت الاسلام اخلاقی در امامزاده سید صدر الدین قنبر (ع) هر دو شنبه برگزار می شود.

به گزارش میبد خبر، بسیاری از معضلات اجتماعی، ریشه در ضعف فرهنگی خانواده‌ها دارد و با پرداختن به فعالیت‌های قرآنی این مشکل برطرف می شود. 

توجه به قرآن کریم مهمترین عامل برای رسیدن به موفقیت در تمام امور زندگی است که خانواده‌ها به‌ویژه در برهه کنونی باید به فرهنگ ناب اسلامی و قرآنی بیش از هر زمان دیگری توجه کنند.
در همین راستا و با توجه به اهمیت زیاد قرآن کریم در زندگی به همت هیئت امنا و واحد فرهنگی امامزاده سید صدرالدین قنبر(ع) میبد جلسات تفسیر قرآن کریم با حضور استاد زکریا اخلاقی هر دوشنبه شب بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می شود.
در این برنامه حجت الاسلام اخلاقی هرهفته بخشهایی از قرآن را به زبانی گویا و نافذ برای مردم تفسیر و آنها را با مفاهیم و اهداف اصلی قرآن آشنا می نماید.
انتهای پیام/ادرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.