Skip to Content

همزمان با میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) صورت گرفت؛

جشن میلاد و «آیت الکرسی» نونهالان پیش دبستانی در میبد+ تصاویر


همزمان با میلاد پر خیر و برکت بی بی دوعالم حضرت زهرا(س) جشن قرآنی بی‌انتهای آیه "آیت‌الکرسی " توسط مراکز پیش دبستانی و مهدهای مصباح الهدی،مهرورزان و سفیران بهشت در تالار الماس میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، همزمان با میلاد پر خیر و برکت بی بی دوعالم حضرت زهرا(س) جشن قرآنی بی‌انتهای آیه "آیت‌الکرسی " توسط مراکز پیش دبستانی و مهدهای مصباح الهدی،مهرورزان و سفیران بهشت وابسته به موسسه فرهنگی قرآن و عترت حضرت معصومه(س) با حضور اعضای شورای شهر و مسئولین آموزش و پرورش در تالار الماس میبد برگزار شد.

در این جشن که نونهالان و والدین آنها حضور داشتند برنامه های شاد ومتنوعی از جمله اجرای سرود، قصه گویی با محوریت قرآن، قرائت آیت الکرسی و دعای سلامتی امام زمان به صورت دسته جمعی توسط نونهالان به اجرا درآمد.

در این مراسم در آستانه میلاد و روز مادر مدیران و مربیان مراکز با اهدا شاخه گل از زحمات مادرانشان تقدیر نمودند.

در پایان برنامه جهت تشویق نونهالان به جهت یاد گیری این آیه و ادامه تلاش آنان هدایایی به نونهالان قرآن آموز داده شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.