Skip to Content

میلاد امام هادی(ع)


دیشب همزمان با سالروز ولادت با سعادت دهمین امام شیعیان امام علی نقی (ع) ، در مسجد امام هادی (ع) بهمن آباد میبد مراسم مولودی خوانی برگزار شد

در ابتدای مراسم که به همت نماز گزاران مسجد برگزار شد، شاعر خوب شهرستان آقای جلال بهشتی در وصف امام هادی(ع)به شعرخوانی پرداخت . در ادامه مراسم با مولودی خوانی و پس از آن سخنرانی حجه الاسلام والمسلمین حسنی ادامه یافت همچنین اجرای برنامه طنز توسط آقای زارعشاهی از هنرمندان شهرستان انجام شد. در انتها به قید قرعه به چند نفر از کسانی که اسامی هادی و سمانه ،نام مادر حضرت را داشتند جوایزی اعطا شدرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.