Skip to Content

به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد؛


به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) جشن قرآنی «دیدار با فرشته ها» در جمع کودکان بخش اطفال و پرسنل بیمارستان میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) جشن قرآنی «دیدار با فرشته ها» با حضور کودکان بخش اطفال، خانواده های قرآنی و پرسنل بیمارستان امام جعفرصادق(ع) با اجرای مجری توانمند صدا و سیما مهدی قانع در سالن آمفی تئاتر این بیمارستان برگزار شد.

اجرای برنامه های قرآنی با حضور حافظ بین المللی قرآن کریم محمد داوود فلاحی، قرائت مجلسی قرآن توسط علیرضا خلیلی، اجرای گروه تواشیح نورالبیان و سرود امام رضا(ع)، اجرای برنامه های شاد، نمایش و داستان ویژه کودکان، برگزاری مسابقه بین کودکان از مهمترین برنامه های این جشن بود.

حجت الاسلام صباغی مدیر موسسه قرآنی حضرت معصومه(س) هدف از اجرای این جشن را انس کودکان بیمار با قرآن کریم و ایجاد خاطره ای شاد برای آنها بیان کرد.

در انتهای این مراسم هدایایی به رسم یادبود به کودکان بیمار بخش اطفال بیمارستان اهدا شد.

گفتنی است این جشن قرآنی با همکاری موسسه قرآنی حضرت معصومه(س) و مدیریت بیمارستان امام جعفرصادق(ع) میبد ویژه کودکان بیمار بخش اطفال بیمارستان برگزار شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.