Skip to Content


جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار شد


جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده علوم قرآنی میبد با حضور مسئولین برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، سید مصطفی موسوی، ریاست دانشکده، ضمن خیر مقدم به مدعوین به ارائه گزارشی اجمالی از دانشکده علوم قرآنی میبد پرداخت و تصریح کرد: این دانشکده در سال1373با کمک خیرین تأسیس شد و در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در گرایش های مختلف علوم قرآنی دانشجو می پذیرد و در میان دانشکده های علوم قرآنی از رتبه ی بالای علمی برخوردار است.

در ادامه دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی، نماینده مردم میبد در مجلس، طی سخنرانی فرمود: فارغ التحصیلی پایان راه نیست و برای کسب علم همیشه راه باز است. که البته این به همت و تلاش دانشجویان بستگی دارد. وی در ادامه افزود:شما می دانید که جهان غرب از نظر علمی در مقطعی از زمان به پیشرفت هایی دست یافت و از دیگر کشور ها جلو زد. از طرفی شاهدیم که این پیشرفت ها باعث ایجاد جنگ های جهانی اول و دوم شد. بنابر این این علم هیچ تضمینی برای آینده ی بشر ندارد زیرا که دست ساخته ی بشر است. اما انقلاب اسلامی یک نظام پایه گذاشت که علم در آن ریشه در وحی دارد که پیشرفت های همه جانبه ای را به ارمغان آورد. دکتر دهقانی در آخر مهمترین دست آورد انقلاب را اعتماد به نفس و خود باوری دانست که امام راحل آن را به ملت ایران القا کرد و پیشرفت های سازنده ایی را برای ایران رقم زد.
 در این جشن دانشجویان دختر پسر در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به وسیله ی پخش کلیپ هایی به بیان خاطرات دوران تحصیل خود پرداختند.
در آخر مراسم از دانشجویان فارغ التحصیل به وسیله ی هدیه و تندیس تقدیر شد.
از دیگر برنامه های این مراسم تقدیر از دانشجویان بسیجی فعال دانشکده علوم قرآنی توسط دکتر کمال دهقاتی بود.
مسابقه های جذاب، شعر طنز و خاطره گویی طنز از اساتید از برنامه های دیگر این جشن بود.
انتهای پیام/ادرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.