Skip to Contentجشن روز کارگر با حضور جمع زيادي از كارگران شهرستان و خانوده آنها در مجموعه فرهنگي ورزشي كارگران ميبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، با همکاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد، بسیج اداری، کارگری و اصناف شهرستان، شرکت شهرک های صنعتی میبد،‌ اداره اوقاف و امور خیریه و شهرداری میبد جشن بزرگ تلاشگران عرصه کار و تولید با حضور جمع زیادی از کارگران و خانواده آنها در محل مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران میبد برگزار شد.

این مراسم با اجرای برنامه های شاد و مفرح و تقدیر از کارگران نمونه شهرستان شب خاطره انگیزی را برای کارگران و خانوده آنها بوجود آورد و با اجرای مراسم نورافشانی و پذیرایی شام به پایان رسید.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.