Skip to Content

گزارش تصویری؛


جشن ترنم غدیر برای سومین سال متوالی توسط جبهه فرهنگی و با همکاری شهرداری میبد در امامزاده سید صدرالدین قنبر برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، جشن ترنم غدیر برای سومین سال متوالی توسط جبهه فرهنگی و با همکاری شهرداری میبد در امامزاده سید صدرالدین قنبر برگزار شد.

در این مراسم دکتر محمد حسین فلاح روانشناس مطرح استان یزد و مهدی قانع مجری سرشناس تلویزیون با اجرای نمایش زیبای آموزش همسرداری همراه با طنز، لحظات خوشی را برای میبدی ها رقم زدند.

اجرای ورزش نمایشی زورخانه ای، استندآپ کمدی، شعرخوانی طنز دکتر جعفری ندوشن، اجرای تواشیح و همچنین اجرای برنامه مهدی قانع و زوج های جوان میبدی همراه با جایزه نیز از بخش های بسیار جذاب این مراسم بود.

عقد نمادین سه زوج جوان به همراه گفتگو با یکی از زوج های شرکت کننده در برنامه دو سال قبل نیز از برنامه های این جشن بزرگ بود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.