Skip to Contentبه همت فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج میبد و همزمان با شب میلاد امام زمان (عج) مراسم جشنی در مصلای آیت الله اعرافی(ره) برگزار خواهد شد.

به گزارش میبد خبر، همزمان با شب میلاد امام زمان(عج) مراسم جشنی با حضور دکتر شاکری، رئیس دانشگاه معارف اسلامی قم برگزار خواهد شد.

از دیگر برنامه های این مراسم جشن، اجرای برنامه طنز، تقلید صدا و استندآپ کمدی، و مولودی خوانی خواهد بود و در انتها نیز به افرادی که اسم های مرتبط با امام عصر(عج)، مانند مهدی، مهدیه، مهدیار، محمد مهدی، امیرمهدی، نرگس، صالح و حجت داشته باشند به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

غرفه عرضه کتاب های مهدویت با ۵۰ درصد تخفیف، غرفه کودک نیز در کنار این مراسم برپا می شود.

این جشن بزرگ با همکاری ناحیه مقاومت بسیج، شهرداری، شورای اسلامی شهر، اداره اوقاف، واحد فرهنگی مصلی، فرمانداری و سازمان تبلیغات برگزار می شود.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.