Skip to Content


جشن انقلاب و گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهرستان میبد+ تصاویر


جشن انقلاب به مناسبت سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی با حضور هنرمندان مطرح استاني در ميبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، جشن انقلاب با عنوان «انقلابیون دیروز رهروان امروز» با حضور مسئولین شهرستان میبد و دانش آموزان در سالن طوبی آموزش و پرورش برگزار شد.

سخنراني فرماندار، خاطره‌ گویی از زبان یادگارهای انقلاب، تقلید صدا، خوانندگی، اجرای برنامه‌های شاد و متنوع از برنامه‌هاي اين جشن بود.

فرماندار در این جشن با بیان اینکه امروز در تحصیل علم و ادب و اخلاق احساس نیاز می کنیم، گفت: دانش آموزان باید در سنگر علم و دانش ادامه دهنده راه شهدا باشند.

وی ادامه داد: امروز نیز دانش آموزان و فرهنگیان می توانند در تحقق اهداف انقلاب اسلامی و پیشبرد برنامه های توسعه کشور، نقش آفرین باشند.

حسین فلاح در پایان سخنان خود اظهار داشت: انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی، در طول این سی و نه سال که از پیروزی انقلاب می گذرد، شاخ بسیاری از ابرقدرت ها شکسته است؛ دشمنان باید بدانند که ملت بزرگ ایران اسلامی، همواره در برابر سیاست های خصمانه سلطه گران، سرافرازانه و با اقتدار ایستاده است.

در پایان این مراسم تعدادی از فعالین مبارزات مردمی انقلاب اسلامی در شهرستان میبد تقدیر شدند.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.