Skip to Content


جشنواره پخت آش در پارک بانوان میبد+ گزارش تصویری


جشنواره پخت آش به همت بسیج خواهران، شهرداری و با همکاری شبکه بهداشت میبد، عصر امروز در پارک بانوان واقع در پارک بهاران این شهرستان و باحضور جمع زیادی از بانوان برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"، در این مراسم سرهنگ فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و نقیبی زاده شهردار میبد به ایراد سخنرانی پرداختند.

در ادامه نیز کارشناسان تغذیه مرکز بهداشت میبد در رابطه با اهمیت تغذیه سالم و توجه به نوع طبخ انواع غذاها و افزودنی های آن، با سخنرانی خود به آموزش صحیح آشپزی و تغذیه پرداختند.

در پایان نیز با بررسی انواع آش های طبخ شده و امتیازدهی به هریک از آش ها توسط کارشناسان بهداشت تغذیه مرکز بهداشت، هدایایی به رسم یادبود به شرکت کنندگان در این برنامه اهدا شد.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.