Skip to Content


جشنواره غذایی بانوان قرآنی در امامزاده میر شمس الحق میبد+تصاویر


به مناسبت آغاز دهه کرامت و خجسته میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) جشنواره غذایی ویژه بانوان حافظ موسسه قرآنی حضرت معصومه (س) صبح امروز در امامزاده میر شمس الحق میبد برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"؛ این مراسم که به مناسبت روز دختر و هفته تکریم امام زادگان در امامزاده میرشمس الحق برگزار شد، ابتدا با قرائت زیارت عاشورا بر سر مزار شهید گمنام آغاز و در ادامه آقای ذوالفقاری کارشناس تغذیه شبکه بهداشت شهرستان میبد به بررسی ارزش غذاهای آماده شده توسط بانوان پرداخت و برای هر غذا طبق رعایت موارد بهداشتی، به هر شرکت کننده امتیاز داد و با معرفی نفرات برتر، از آنها تقدیر بعمل آمد.
همچنین همزمان در بخش داخلی حرم امامزاده، حلقه های قرآنی توسط حافظان موسسه تشکیل شد.


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.