Skip to Contentجشنواره صنایع‌دستی بانوان میبد عصر پنجشنبه با شرکت جمعی از مردم در حوزه مشاغل خانگی در امامزاده سید صدرالدین قنبر این شهر دایر شد.

به گزارش میبد خبر، این جشنواره به همت یکی از شرکت‌های تعاونی به‌صورت آزمایشی روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته برگزار می‌شود ، باهدف حمایت از بانوانی که در منزل به کار تولید صنایع‌دستی و محصولات خوراکی می‌پردازند، شروع به کارکرد. 

قرار است در صورت بازخورد مثبت ، به‌صورت هفتگی در آخرین روزهای هر هفته با عنوان بازارچه هفتگی مشاغل خانگی بانوان در محل امامزاده سید صدرالدین قنبر برگزار شود. 
مدیرعامل شرکت تعاونی بانوان نسیم بهار خاتون میبد ،گفت : این بازارچه در راستای حمایت از مشاغل خانگی و دستاوردهای این قشر در حوزه‌های صنایع‌دستی، فرهنگی ، مواد غذایی نظیر شیرینی خانگی، ترشی ، سبزی خشک بسته‌بندی و نیز روغن‌های گیاهی با حمایت هیئت‌امنای امامزاده ، مسئولان سپاه ، اداره اوقاف و ... دایر شده است. 
طیبه السادات حضیرئی افزود : مسئولان ادارات ، نهادها و سازمان ها لازم است در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی در حوزه بانوان ، بهترین گزینه یعنی اشتغال‌زایی برای بانوان و حمایت مشاغل خانگی را در اولویت کاری خود قرار دهند. 
شرکت یادشده دی‌ماه سال گذشته برای پیگیری تسهیلات درزمینهٔ کارآفرینی ، برگزاری نمایشگاه‌ها برای بانوان کارآفرین ، اختصاص محلی دائمی جهت عرضه و بازاریابی محصولات کارآفرینان و برگزاری کارگاه‌های آموزش برای بازاریابی و برند سازی محصولات کارآفرینی با نظارت دفتر امور بانوان فرمانداری میبد شکل‌گرفته است. 

انتهای پیام/

بام میبد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.