Skip to Content

فرماندار میبد:


فرماندار میبد گفت: جشنواره تئاتر، گامی در جهت توجه بیشتر به فعالیت های فرهنگی است.

به گزارش میبدخبر، « حسین فلاح» در نشست خبری بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان یزد در شهرستان میبد گفت: خوشبختانه امسال جشنواره تئاتر استان یزد با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، فرمانداری شهرستان میبد و دستگاه های فرهنگی استان برگزار می شود که امیدواریم بتوانیم میزبان مناسبی برای آن باشیم.

 

فرماندار شهرستان میبد خاطرنشان کرد: این برنامه به حمایت آیت الله اعرافی صورت گرفت و به میزبانی شهرستان میبد برگزار شد که این نشان از دید وسیع فرهنگی ایشان است.

 

وی افزود: بیست و هشتمین دوره جشنواره تئاتر استان یزد به میزبانی شهرستان میبد از 26 تا 29 آبان ماه در مجموعه تئاتر شهر خورشید برگزار می شود.

 

فلاح تصریح کرد: متاسفانه در شرایطی که گسترش شبکه های اجتماعی را داریم شاهد کم رنگ شدن برنامه های فرهنگی همچون تئاتر هستیم که امیدواریم بتوانیم با برگزاری جشنواره هایی همچون تئاتر در جهت توجه بیشتر به آن حرکت کنیم.

 

پایان پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.