Skip to Content

مسئول طرح و برنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب در یزد:

جبهه مردمی نیروهای انقلاب قطعا یک کاندیدا در مرحله نهایی انتخابات دارد/دولت خسته توانایی برطرف کردن مشکلات اقتصادی را ندارد


مسئول طرح و برنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: جبهه مردمی طبق آنچه که در فرایند مشخص کرده و تا به امروز هم این فرایند ادامه داشته قطعا به یک نفر در پایان کار می‌رسد.

به گزارش میبد خبر، محمد ناظمی اردکانی صبح امروز در مجمع عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب یزد که با هدف رای‌گیری و انتخاب لیست 11 نفره جبهه برای حضور در عرصه انتخابات شورای شهر یزد برگزار شد اظهار داشت: امروز کاملا مشهود است که یک رویارویی بین تمدن غربی با تمدن اسلامی وجود دارد و آثار آن را به صورت مشخص می‌بینیم.

وی افزود: امروز تفکر غرب با تفکری که در اسلام هست، بخواهیم و نخواهیم رودر رو قرار گرفته و اگر به نوعی اسلام ستیزی، ایران هراسی و حتی قرآن سوزی را شاهد هستیم، به این دلیل است که تمدن غرب در مقابل تمدن اسلامی کم آورده و اینکه اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام در غرب انجام می‌شود به این جهت است که آنها از لحاظ تفکری هم کم آورده‌اند.

مسئول طرح و برنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب کشور بیان کرد: این رویارویی سبب شده دو جریان در کشورهای مختلف جهان شکل بگیرد و از جمله در کشور ما هم دو جریان غرب‌گرایی و اسلام‌گرایی را به صورت ملموس احساس می‌کنیم.

عضو مجمع جهانی تقریب مذاهب ادامه داد: اگر ایران به عنوان محور مورد تهدید قرار می‌گیرد به این جهت است که ما یک کشور قدرتمند در ابعاد مختلف سیاسی جهان هستیم و در معادلات سیاسی که در جهان رقم می‌خورد، ایران نقش بسیار اساسی دارد.

وزیر اسبق تعاون تصریح کرد: ظرفیت‌های مادی و معنوی کشورمان بسیار گسترده است و ما در عرصه علمی، بسیاری از قله‌ها را فتح کردیم علی‌رغم اینکه خواست تفکر غربی و خواست کشورهایی که به نوعی با ما دشمنی دارند، این نبود.

مسئول طرح و برنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب کشور بیان کرد: ما در عرصه هوا و فضا توانستیم کاری انجام دهیم که در این زمینه‌ها زبانزد شده و جزو معدود کشورهایی هستیم که در این عرصه‌ها حضور دارند.

ناظمی اردکانی ادامه داد: در زمینه دانش هسته‌ای، به این دانش که جزو پیشرفته‌ترین علوم است دست پیدا کردیم همان‌طوری که به دانش مربوط به سلول‌های بنیادین هم رسیده‌ایم.

به گفته وزیر سابق تعاون امروز در ارتباط با ساخت تسلیحات دفاعی کم نداریم و با وجودی که ساخت موشک‌های دور برد نیاز به دانش بسیار بالایی دارد، ما این موشک‌ها را به راحتی می‌سازیم.

مسئول طرح و برنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب کشور خاطرنشان کرد: آنچه که امروز سبب تضعیف جمهوری اسلامی ایران شود بزرگترین خیانت به ایران، جهان اسلام و تمدن نوین اسلامی که ان‌شاءالله در آینده نه چندان دور شاهد تاسیس آن باشیم است.

ناظمی اردکانی با بیان اینکه آنچه که سبب تضعیف این اقتدار می‌شود 2 بعد بیشتر ندارد، گفت: یک بعد آنجاست که سبب شود از لحاظ الهام بخشی ایران در عرصه جهانی تضعیف شود.

عرض اندام امروز عربستان در برابر ایران نتیجه فتنه 88 است

وی افزود: فتنه‌ای که در سال 88 در کشور به وجود آمد سبب شد که الهام بخشی ایران در عرصه جهانی مقداری تضعیف شود و اینکه امروز کشورهایی از جمله عربستان عرض اندام می‌کنند به این دلیل است که می‌بینند الهام بخشی ما در عرصه جهانی کم شده و این خیانت و ظلم بزرگی بود که در فتنه 88 اتفاق افتاد.

مسئول طرح و برنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب کشور دومین موضوع را تضعیف دفاعی ایران اسلامی دانست و گفت: در مذاکرات برجام در این زمینه تضعیف شدیم.

ناظمی اردکانی گفت: اینکه ایران اسلامی به دانش هسته‌ای دست پیدا کرد به این معنا بود که می‌تواند در قدرت دفاعی مساوی آن کشورهایی باشند که کلاهک هسته‌ای دارند.

گفتمان جبهه مردمی نیروهای انقلاب، گفتمان کارآمدی است

وی به انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: گفتمان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برای انتخابات ریاست جمهوری، گفتمان کارآمدی است، گفتمانی که حاصل آن یک اقتصاد قدرتمند است.

مسئول طرح و برنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب کشور با اشاره به اینکه مولفه‌های گفتمان کارآمدی چند فراز دارد، گفت: نخستین مولفه، مولفه "نه به دولت رکود" است، دولتی که در عرصه‌های مختلف به ویژه در عرصه اقتصادی ما شاهد کم تحرکی و در نتیجه ضایعات عظیمی هستیم.

ناظمی اردکانی با بین اینکه تهدیدات دشمن هم از طریق همین ناکارآمدی شکل می‌گیرد، گفت: اگر دشمن دندان تیز می‌کند که بتواند در زمینه‌های اقتصادی ایجاد نارضایتی کند و بتواند سیاست‌های خودش را در پیش ببرد به همین دلیل است.

وزیر سابق تعاون عنوان کرد: امروز شاهد هستیم که بسیاری از واحدهای تولیدی در کشور تعطیل هستند و ما در این عرصه شاهد نقدینگی منجمدی بالغ بر یک هزار و 200 میلیارد تومان هستیم و تا زمانی که فضای کسب و کار کشور اصلاح نشود و پویایی در عرصه اقتصاد کشور درست نگردد، این رقم افزایش پیدا می‌کند.

تدبیر امروز دولت فروش نفت خام برای اداره امور است

مسئول طرح و برنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب کشور بیان کرد: امروز آنچه که تدبیر می‌شود فروش نفت خام با قیمت بسیار ارزان برای اداره دولت است، با این وجود هم شاهدیم که با همین قیمت ارزان نفت هم مقدار کمی از پول به کشور باز می‌گردد.

ناظمی اردکانی نتیجه این موضوع را حجم عظیم بیکاری‌ها در جامعه دانست و گفت: مدیریت خسته، مدیریتی که امروز رفاه‌طلبی در آن به وفور وجود دارد، مدیریتی که شعار ما می‌توانیم را فراموش کرده و مدیریتی که از روحیه انقلابی و جهادی فاصله گرفته الان نمی‌تواند کشور را به پیشرفت نزدیک کند.

وی با تاکید بر اینکه امروز شاهد یک اشرافیت اداری در جامعه هستیم، افزود: متاسفانه الان مدیریت انقلابی در کشور خانه‌نشین شده و مدیرانی که روی به مسائل شخصی خودشان آورده‌اند به دنبال رفع مشکلات کشور هستند که به این وسیله امکان پذیر نیست.

گفتمان کارآمد گفتمانی است که با فساد و تبعیض مبارزه می‌کند

مسئول طرح و برنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب کشور ادامه داد: گفتمان کارآمد، گفتمانی است که با فساد و مظاهر فساد و تبعیض مبارزه می‌کند و هم در دوران‌های گذشته و هم در دولت فعلی مصداق‌های زیادی داشته و دارد.

ناظمی اردکانی خاطرنشان کرد: این که تکیه بر ظرفیت‌های عظیم ملی در منابع انسانی، طبیعی، ذخایر زمینی و موارد مختلف دیگر داشته باشیم از اهمیت بسیاری برخوردار است و برای برون رفت باید مجددا برگردیم و خودمان را باور کنیم.

وزیر سابق تعاون با تاکید بر اینکه باید اعتماد عمومی مردم به نظام و دولت را بازسازی کنیم، گفت: این موضوع راهی جز مبارزه با فساد و اشرافی‌گری مدیران دولتی ندارد.

مسئول طرح و برنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب کشور ادامه داد: اینکه با مدیریت جهادی و هویت انقلابی فاصله گرفتیم از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید مدیریت جهادی و انقلابی را در پیش بگیریم.

ناظمی اردکانی با تاکید بر اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در همین راستا شکل گرفت و تاسیس شد، گفت: این جبهه ابتدا با حضور همه شخصیت‌های سیاسی که در اردوگاه انقلاب تعریف می‌شدند نشست‌های متعددی داشت و بعد از انتخاب شورای مرکزی، روند انتخاب کاندیداها آغاز شد.

وی تاکید کرد: جبهه مردمی طبق آنچه که در فرایند مشخص کرده و تا به امروز هم این فرایند ادامه داشته قطعا به یک نفر در پایان کار می‌رسد و بعد از مناظراتی که انجام می‌شود، به وسیله نظرسنجی کاندیدای واحد مشخص می‌شود.

مسئول طرح و برنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب کشور با بیان اینکه نظرسنجی در فرآیندهای مشخصی انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: قطعا بعد از مناظرات به یک نفر می‌رسیم و همه باید تلاش کنیم که آرای نامزدهای جبهه مردمی که 22 نفر بودند، در سبد نامزد نهایی وارد شود.

ناظمی اردکانی گفت: طبق نظرسنجی‌ها، مردم بر این باورند که رقیب ما به وعده های خود عمل نکردند و آمار نارضایتی بسیار بالاست و 40 درصد از مردم عملکرد دولت فعلی را نامناسب دانسته‌اند.

انتهای پیام/

یزد رسارای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.