Skip to Content

فرماندار میبد:


حسین فلاح گفت: جایگاه داران سوخت در دو هفته پیش رو با تامین دستکش و ضدعفونی مستمر جایگاهها با محلول های ضدعفونی کننده و همچنین انجام فرایند سوخت رانندگان،به قطع زنجیره این بیماری کمک کنند.

به گزارش میبد خبر، همزمان با بیست و نهم اسفند روز ملی صنعت نفت ،فرماندار میبد درجمع جایگاه داران سوخت این شهرستان ضمن تبریک سال نو،بر اهمیت جایگاهها در قطع زنجیره کرونا گفت:یکی از مکان هایی که ممکن است برشیوع بیماری کرونا بیانجامد جایگاههای سوخت است. 

حسین فلاح تصریح کرد:جایگاه داران سوخت در دو هفته پیش رو با تامین دستکش و ضدعفونی مستمر جایگاهها با محلول های ضدعفونی کننده و همچنین انجام فرایند سوخت رانندگان،به قطع زنجیره این بیماری کمک کنند.
 
در پایان این جلسه ،مقداری محلول ضدعفونی کننده و دستکش و ماسک بین جایگاه داران سوخت توزیع شد.
 
درشهرستان میبد و ندوشن درمجموع 7 جایگاه سوخت فعالیت دارند.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.