Skip to Content


جان باختن یک آتش نشان یزدی در هنگام مأموریت


این آتش سوزی حدود ساعت چهار و ۳۰ دقیقه صبح امروز (یکشنبه) در زیرزمین یک مغازه تزئینات اتومبیل رخ داد و ماموران آتش نشانی بلافصله برای مهار آتش سوزی در محل حضور یافتند.

حسین ساجدی فر با اشاره به وجود مواد قابل اشتعال و احتراق در انبار مغازه یادشده افزود: حدود ساعت هفت صبح و در حالی که آتش سوزی تقریبا مهار شده بود انفجار یکی از کپسول ها یا اسپری های تزئینات اتومبیل در انبار مغازه سبب جانباختن یکی از ماموران آتش نشانی شد.
وی با بیان اینکه دلیل و عمدی یا غیرعمدی بودن این آتش سوزی هنوز مشخص نیست ادامه داد: پس از بررسی دقیق علت وقوع حادثه، میزان خسارت های وارده و دلیل این آتش سوزی اعلام خواهد شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.