Skip to Content

یک ابتکار در راستای ارتقای فرهنگ


جلسه هفتگی قرائت قران فرشتگان خاکی در پارک فلسطین ابتکاری شجاعانه برای دعوت بیشترمردم به این سفره الهی است .

رسم خوبی که در مساجد جا افتاده قرائت یکی دو صفحه قرآن بعد از نماز است با این کار آن دسته از کسانی که  در نمازهای جماعت مسجد شرکت میکنند از برکت خواندن و شنیدن آیات الهی بهره میبرند ،اما عده ای دیگر از مردم که بنا به دلایل متعدد از فیض حضور در مساجد و هیئات مذهبی محرومند چطور؟

گروه فرشتگان خاکی که از جوانان خوش ذوق و متدین شهرستان میبد تشکیل شده، برای هر چه بیشتر آشنا کردن عموم مردم با فرهنگ قرآن و قرآن خوانی در یک اقدام زیبا و خلاق مراسم قرائت هفتگی خود را در پارک قلسطین میبد ، در مرکزی ترین نقطه شهر و در فضای باز برگزار میکند ، قرار است هر چهار شنبه شب این جلسه قرائت برپا شود ، یکی از مواردی که به رونق هرچه بیشتر این جلسات کمک میکند شرکت مردم حاضر درپارک، در مراسم است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.