Skip to Content

رئیس هئیت اجرایی انتخابات شهرستان میبد خبر داد

ثبت نام 239 نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستای شهرستان میبد


رئیس هئیت اجرایی انتخابات میبد از ثبت نام 239 نفر در شهرستان میبد در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.

به گزارش میبد خبر، حسین فلاح فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان میبد بیان داشت: از کل این تعداد 78 نفر در شهرمیبد،23 نفر در شهر ندوشن و 16 نفر در شهر بفروئیه هستند.

فلاح گفت:122 نفر باقی‌مانده مربوط به روستاهای سه بخش مرکزی، بفروئیه و ندوشن هستند.
وی افزود: در بین کل ثبت‌نام کننده‌ها 8 نفر زن و 231 نفر هم مرد هستند.
رئیس هیئت اجرایی انتخابات میبد با اشاره به سطح تحصیلات کاندیداهای این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: سطح تحصیلات 52 نفر خواندن و نوشتن،39 نفر دیپلم،13 نفر فوق‌دیپلم،83 نفر لیسانس،33 نفر فوق‌لیسانس،7 نفر دکتری و 12 نفر هم حوزوی هستند.
فرماندارمیبد بابیان اینکه فضای ویژه‌ای‌ برای انتخاب مردم در شهرستان فراهم‌شده است افزود: مردم باید با پرهیز از محله گرایی که همواره آسیب جدی در فراینده توسعه و آبادانی شهراست؛ افراد کارآمد، مدیر، متعهد، شایسته، فنی و متخصص، دلسوز و باتقوا را از بین نامزدها انتخاب کنند.
انتهای پیام/ادرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.