Skip to Content


ثبت نام رایگان سرشماری نفوس مسکن در پایگاه مقاومت بسیج محمدرسول الله(ص)


واحد فرهنگی پایگاه مقاومت بسیج محمدرسول الله(ص) میبد اقدام به ثبت نام رایگان افراد مراجعه کننده در سرشماری نفوس مسکن کرد.

به گزارش "میبدخبر"، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج محمدرسول الله(ص) با اشاره به اینکه سرشماری نفوس و مسکن هر پنج سال یک بار در سطح کشور برگزار می شود افزود: به طور قطع مشارکت عمومی در این امر می‌تواند مسئولان کشوری را در برنامه ریزی صحیح تر و دقیق تر کمک کند.

وی همچنین اعلام کرد: تا به امروز بالغ بر 400 نفر در پایگاه ثبت نام نمودند و امروز 27 مهر که آخرین فرصت ثبت نام می‌باشد پایگاه از ساعت 17 الی 23 در خدمت همشهریان عزیز می‌باشد.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.