Skip to Content


ثبت ازدواجی جالب در میبد/زن ۶۷ ساله عروس خانه داماد ۹۲ ساله شد


یکی از جالب ترین ازدواج های تاریخ استان یزد به تازگی به ثبت رسیده و مسن ترین زوج استان یزد که به نظر می رسد، مسن ترین عروس و دامادهای ایرانی در چند سال اخیر باشند، به خانه بخت رفتند.

به گزارش میبدخبر به نقل از برج نیوز، یکی از جالب ترین ازدواج های تاریخ استان یزد به تازگی به ثبت رسیده و مسن ترین زوج استان یزد که به نظر می رسد، مسن ترین عروس و دامادهای ایرانی در چند سال اخیر باشند، به خانه بخت رفتند.


داماد ۹۲ ساله که ابوالقاسم زارع نام دارد و در محله محمودآباد میبد ساکن است، بانویی ۶۷ ساله و اهل اصفهان را به عقد خود درآورد.

 

ابوالقاسم زارع هدف این ازدواج را خداحافظی با زندگی در تنهایی اعلام کرد و گفت: این ازدواج به نفع هر دوی ما بود زیرا هر دو از تنهایی در رنج بودیم.

 

ابوالقاسم زارع که تاکنون چهار بار در کسوت دامادی به زندگی خود سر و سامان داده است، از ازدواج های قبلی خود چند نوه و نتیجه دارد.

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.