Skip to Content

با برتری مقابل سراسازان ابرکوه

تیم فوتسال ایلیای میبد، قهرمان لیگ استان شد


تیم فوتسال ایلیای میبد در بازی حساس امروز با گذشت از سد سراسازان ابرکوه، قهرمان لیگ استان شد.

به گزارش میبد خبر، تیم فوتسال ایلیای میبد، در بازی حساس امروز مقابل تیم سراسازان ابرکوه، موفق شد با نتیجه 4 بر صفر این تیم را شکست داده و بدین ترتیب قهرمان لیگ فوتسال استان شد.

بازیکنان تیم ایلیا در این مسابقه،  مهدی شیخی، قاسم باریکزهی، محمدهادی آقائیان، عزیزا… شینواری، هادی میرزازاده، محمدعلی شرف الدینی، عبدالناصر زوری، علی اکبر زارعی، محسن رضایی، سعید آقایی بودند.

شایان ذکر است تیم ایلیا به این قهرمانی جواز حضور در مسابقات لیگ کشوری را کسب کرد.
رای شما
میانگین (5 آرا)
The average rating is 3.4 stars out of 5.


محمد
بازیکنان تیم ایلیا در این مسابقه، مهدی شیخی، قاسم باریکزهی، محمدهادی آقائیان، عزیزا… شینواری، هادی میرزازاده، محمدعلی شرف الدینی، عبدالناصر زوری، علی اکبر زارعی، محسن رضایی، سعید آقایی بودند.
انگار دوست خبرنگارمون یادش رفته زننده گل اول تیم تواین بازی کی بوده واسمش نیاورده؟...
ادریس رشیدی ،پدیده تیم ایلیا در این مسابقات رو میگم ...
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۲/۹ ۲۲:۲۴

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.