Skip to Content

در مسابقات فوتسال مقطع متوسطه اول؛


مسابقات فوتسال مقطع متوسطه اول یادبود پیشکسوت فرهنگی ورزشی زنده یاد احمدنخعی با قهرمانی تیم آموزشگاه استعدادهای درخشان شهیدذوالفقاری درشهرستان میبد به کار خود پایان داد.

به گزارش میبد خبر، کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش میبد در این زمینه گفت: دراین مسابقات 16 تیم از آموزشگاههای این شهرستان شرکت داشتند.

محمدرضا اسماعیلی افزود: این مسابقه پس از انجام 32 بازی ،4 تیم به مرحله نهایی راه یافتند.

وی خاطرنشان کرد: درنهایت این مسابقات که درسالن آموزشگاههای اداره آموزش وپرورش جریان داشت؛با قهرمانی تیم آموزشگاه استعدادهای درخشان شهید ذوالفقاری به کار خود پایان داد و جام قهرمانی را از آن خود کرد.

اسماعیلی افزود: تیم های آموزشگاه شاهد شهید باهنر نائب قهرمان شد و تیم آموزشگاه آتشی هم به مقام سوم دست یافت.

کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش میبد با بیان اینکه تربیت بدنی این اداره درطول سال ده ها مسابقه برگزاری می کند تصریح کرد: هدف از برگزاری این مسابقات ،افزایش روحیه شادی و نشاط در بین دانش آموزان و ایجاد رقابت سالم و ورزش است.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.