Skip to Content


تیتر دروغ روزنامه اعتماد برای سخنان جلیلی/ عکس


در اقدامی غیر حرفه ای، روزنامه اعتماد برای سخنان سعید جلیلی در جمع دانشجویان دفتر تحکیم یک تیتر کاملا خلاف و اقع منتشر کرد.

به گزارش " میبد خبر "؛ سعید جلیلی پنج شنبه هفته گذشته  در نشست سالانه دفتر تحکیم وحدت در دانشگاه شهید بهشتی  سخنان مهمی را ایراد کرد (اینجا را خوانید) اما رسانه های اصلاح طلبان ترجیح دادند بر اساس قاعده «دانستن حق مردم است» سخنان وی را به طور کامل بایکوت کنند یا با انتشار تیتر دروغ به استقبال آن بروند!

 

در همین راستا  روزنامه اعتماد با انتشار یک تیتر دروغ، 180 درجه برعکس آنچه که جلیلی مطرح کرده بود را به عنوان تیتر سخنان وی انتخاب کرد: «نگاه و توقع ما درباره برجام اشتباه بوده است»

 

 

این در حالی است که جلیلی در بخشی از سخنانش با اشاره به «دو رو» های سیاسی که به اقتضای تغییر زمان و شرایط نظر خود را تغییر می دهند، گفته بود:  «برخی ادعا می کردند اگر در این باره کمی عقب نشینی می کردیم تحریم ها لغو می شد اما همانها امروز می گویند آنطور که توقع بود امریکا به تعهداتش عمل نکرده است! بر مبنا ی چه تحلیل  و محاسبه ای این توقع از سوی برخی چهره های سیاسی وجود داشته است؟ پس امروز باید این افراد شفاف به مردم بگویند که نگاه ما  و توقع ما در این باره اشتباه بوده است.»

 

با این حال روزنامه اعتماد با انتخاب تیتر «نگاه و توقع ما درباره برجام اشتباه بوده است» پیامی کاملا مخالف آنچه جلیلی بیان کرد را برای مخاطبانش مخابره کرد.

 

به نظر می رسد، سخنان جلیلی در این نشست بگونه ای بوده که دست اندرکاران این روزنامه نتوانسته اند هیچ تیتر متناسب با سلیقه سیاسی خود از آن اخذ کنند و در اقدامی غیر حرفه ای و غیر اخلاقی، عنوانی کاملا خلاف آنچه جلیلی بیان کرده را به وی نسبت داده اند.

 

منبع: رجانیوز

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.