Skip to Content


تکمیل شهرک خوابگاهی دانشگاه آیت الله حائری میبد نیازمند اعتبار 20میلیاردی +تصاویر


به گزارش "میبدخبر"، رئیس دانشگاه آیت الله حائری میبد با اعلام این خبر گفت: تاکنون برای این پروژه حدود 35 میلیارد ریال هزینه شده است. دکتر عباس کلانتری افزود: مشارکت خیرین میبدی در این پروژه تقریبا صددرصد بوده است و اختصاص اعتبار دولتی برای تکمیل عملیات عمرانی و راه اندازی خوابگاه ضرورت دارد. وی گفت: عملیات عمرانی خوابگاه تحصیلات تکمیلی از سال 1394 در زیر بنای 7700 متر مربع آغاز شده و در صورت تامین اعتبار تا مهرماه سال جاری به بهره برداری خواهدرسید. دکتر کلانتری افزود: این خوابگاه در محل سایت اصلی دانشگاه، با یک طراحی مناسب و منحصربفرد با استفاده از مصالح جدید بنا شده است. گفتنی است: این خوابگاه پس از اتمام قادر خواهد بود به 550 نفر دانشجوی تحصیلات تکمیلی خدمات اقامتی و اسکان ارائه دهد.  

به گزارش "میبدخبر"، رئیس دانشگاه آیت الله حائری میبد با اعلام این خبر گفت: تاکنون برای این پروژه حدود 35 میلیارد ریال هزینه شده است.
دکتر عباس کلانتری افزود: مشارکت خیرین میبدی در این پروژه تقریبا صددرصد بوده است و اختصاص اعتبار دولتی برای تکمیل عملیات عمرانی و راه اندازی خوابگاه ضرورت دارد.
وی گفت: عملیات عمرانی خوابگاه تحصیلات تکمیلی از سال 1394 در زیر بنای 7700 متر مربع آغاز شده و در صورت تامین اعتبار تا مهرماه سال جاری به بهره برداری خواهدرسید.
دکتر کلانتری افزود: این خوابگاه در محل سایت اصلی دانشگاه، با یک طراحی مناسب و منحصربفرد با استفاده از مصالح جدید بنا شده است.
گفتنی است: این خوابگاه پس از اتمام قادر خواهد بود به 550 نفر دانشجوی تحصیلات تکمیلی خدمات اقامتی و اسکان ارائه دهد.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.