Skip to Content


تکمیل شهرک خوابگاهی دانشگاه آیت الله حائری میبد نیازمند اعتبار 20میلیاردی +تصاویر


به گزارش "میبدخبر"، رئیس دانشگاه آیت الله حائری میبد با اعلام این خبر گفت: تاکنون برای این پروژه حدود 35 میلیارد ریال هزینه شده است. دکتر عباس کلانتری افزود: مشارکت خیرین میبدی در این پروژه تقریبا صددرصد بوده است و اختصاص اعتبار دولتی برای تکمیل عملیات عمرانی و راه اندازی خوابگاه ضرورت دارد. وی گفت: عملیات عمرانی خوابگاه تحصیلات تکمیلی از سال 1394 در زیر بنای 7700 متر مربع آغاز شده و در صورت تامین اعتبار تا مهرماه سال جاری به بهره برداری خواهدرسید. دکتر کلانتری افزود: این خوابگاه در محل سایت اصلی دانشگاه، با یک طراحی مناسب و منحصربفرد با استفاده از مصالح جدید بنا شده است. گفتنی است: این خوابگاه پس از اتمام قادر خواهد بود به 550 نفر دانشجوی تحصیلات تکمیلی خدمات اقامتی و اسکان ارائه دهد.  

به گزارش "میبدخبر"، رئیس دانشگاه آیت الله حائری میبد با اعلام این خبر گفت: تاکنون برای این پروژه حدود 35 میلیارد ریال هزینه شده است.
دکتر عباس کلانتری افزود: مشارکت خیرین میبدی در این پروژه تقریبا صددرصد بوده است و اختصاص اعتبار دولتی برای تکمیل عملیات عمرانی و راه اندازی خوابگاه ضرورت دارد.
وی گفت: عملیات عمرانی خوابگاه تحصیلات تکمیلی از سال 1394 در زیر بنای 7700 متر مربع آغاز شده و در صورت تامین اعتبار تا مهرماه سال جاری به بهره برداری خواهدرسید.
دکتر کلانتری افزود: این خوابگاه در محل سایت اصلی دانشگاه، با یک طراحی مناسب و منحصربفرد با استفاده از مصالح جدید بنا شده است.
گفتنی است: این خوابگاه پس از اتمام قادر خواهد بود به 550 نفر دانشجوی تحصیلات تکمیلی خدمات اقامتی و اسکان ارائه دهد.

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.