Skip to Content

با انجام 18 مسابقه در میبد؛


نهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد، با حضور 12 تیم در سه گروه چهار تیمی در محل مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران این شهرستان آغاز شد.

به گزارش میبد خبر، مرحله گروهی نهمین دوره از مسابقات فوتسال کارگران میبد، گرامیداشت هفته کارگر پس از انجام 18 مسابقه به پایان رسید و تیمهای کاشی مریم، ارچین، گلچین، صدراسرام، رباط و احسان  به مرحله دوم این دوره از مسابقات راه یافتند.

در آخرین روز از این مسابقات که در سالن مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران میبد برگزار شد ، تیم کاشی مریم با تساوی مقابل کاشی باستان این تیم را متوقف کرد و در دیگر بازی این مرحله نیز، تیم کاشی رباط با نتیجه 3 بر 1 تیم کاشی درساسرام را پشت سر گذاشت و به مرحله بعد این مسابقات راه یافت.

گفتنی است: مرحله حذفی نهمین دوره از مسابقات فوتسال کارگران میبد عصر روز شنبه، مورخ 31 اردیبهشت ماه بین تیمهای صعود کننده از مرحله اول از ساعت 18 آغاز و در بازی اول تیم کاشی گلچین در مقابل تیم کاشی مریم به میدان خواهد رفت و در بازی دوم نیز تیم کاشی صدراسرام در مقابل تیم کاشی رباط صف آرایی خواهد کرد.

انتهای پیام/


میبد
میبد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.