Skip to Content

با انجام 30 مسابقه در میبد؛

تکلیف 12 تیم صعود کننده به مرحله دوم مسابقات کارگران مشخص شد


پنجمین دوره مسابقات فوتسال کارگران شهرستان میبد، گرامیداشت هفته کارگر از پنجم اردیبهشت ماه با حضور 20 تیم در پنج گروه چهار تیمی در محل مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران این شهرستان آغاز شد.

به گزارش میبد خبر؛ مرحله اول پنجمین دوره از مسابقات فوتسال کارگران میبد، گرامیداشت هفته کارگر پس از انجام 30 مسابقه در تاریخ یازده اردیبهشت ماه به پایان رسید و تیمهای کاشی مریم "الف"، باستان "الف"، عمارت، گلچین، کیمیاسرام، نگین، گرانیت آریا، اُرچین، خیام، صدراسرام، باستان "ب" و رباط به مرحله دوم این دوره از مسابقات راه یافتند.

در آخرین روز از مرحله اول این مسابقات که از ساعت 16 دیروز در مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران میبد آغاز شد، تیم کاشی خیام با نتیجه 4 بر 3 از سد تیم کاشی ارچین گذشت و در دیگر بازی این مرحله، تیم کاشی یاس سرام در مقابل تیم کاشی ماهان سرام به نتیجه 3 بر صفر دست یافت.

در دیگر بازیهای این مرحله که از ساعت 18 آغاز شد، تیم کاشی یاقوت با نتیجه 5 بر 4 در مقابل تیم کاشی باستان "الف" متوقف شد، تیم کاشی رباط با نتیجه 4 بر 1 تیم کاشی مریم "ب" را با شکست بدرقه کرد، تیم کاشی عمارت و کاشی باستان "ب" به تساوی 2 بر 2 دست یافتند و در آخرین بازی که از ساعت 21 بین تیمهای گرانیت آریا و مجتمع کاشی میبد برگزار شد، دو تیم به نتیجه 3 بر 3 رضایت دادند.

گفتنی است: مرحله دوم پنجمین دوره از مسابقات فوتسال کارگران میبد عصر امروز مورخ سیزدهم اردیبهشت ماه بین تیمهای صعود کننده از مرحله اول از ساعت 18 آغاز و به ترتیب تیمهای کاشی مریم "الف" و گلچین، باستان "الف" و عمارت و در آخرین بازی امروز تیم کاشی کیمیاسرام و تیم کاشی ارچین میبد به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.