Skip to Content


تولید ایران خودرو شش درصد کاهش یافت +جدول


مجموع تولید خودرو در شرکت ایران‌خودرو در دوماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶ درصد کمتر شد و بیشترین افت تولید در میان محصولات ایران‌خودرو به سوزوکی مربوط است.

مجموع تولید خودرو در شرکت ایران‌خودرو در دوماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶ درصد کمتر شد.

 
بر اساس آمارهای رسمی، شرکت ایران‌خودرو در دوماهه اول سال ۹۴ بیش از 85 هزار خودرو تولید کرده بود که این رقم در دوماهه اول سال جاری به زیر 80 هزار خودرو سقوط کرده است.
 
بیشترین افت تولید در میان محصولات ایران‌خودرو به سوزوکی مربوط است. ایران خودرو در دوماهه اول سال امسال فقط ۶ خودروی سوزوکی تولید کرده است. این رقم در دوماهه اول سال گذشته ۱۰۱ خودرو بود.
 
تولید رانا هم نسبت به سال قبل ۶۸ درصد و دنا ۳۰ درصد کاهش یافته‌ است.
 
تولید محصول گروه پژو در این مدت ۸ درصد کمتر شده، اما تولید سمند ۳ درصد بیشتر شده است.
 
تولید تندر با افزایش ۱۶۶ درصدی از ۱۳۴۱ خودرو به ۳۵۶۱ خودرو رسیده است.
 
تولید وانت هم با رشد ۴۶ درصدی مواجه شده است.
 
 
در مجموع، تولیدات ایران‌خودرو در دوماهه اول سال روند نزولی داشته است و این آمار بیانگر احتمال تشدید رکود در صنعت خودرو در سال جاری است.
 
منبع : http://www.mashreghnews.irرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.