Skip to Content


توقیف اتوبوس با سوخت گازوئیل قاچاق در میبد ساخت باک اضافی زیر پای مسافران


فرمانده انتظامی شهرستان میبد از توقیف اتوبوس حامل 1800 لیترسوخت قاچاق در شهرستان میبد خبر داد.

به گزارش میبد خبر، سرهنگ سید محمد طاهر موسوی در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه با پدیده شوم قاچاق، مأموران پلیس آگاهی شهرستان میبد هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه مأموران پس از بازرسی از این اتوبوس متوجه 3 باک اضافه این اتوبوس شده و 1800 لیتر گازوئیل قاچاق کشف کردند، ادامه داد: در این رابطه، متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد با بیان اینکه اتوبوس برای حمل مسافر است افزود: محموله سوخت قاچاق کشف شده فاقد هرگونه مجوز قانونی بوده که در این خصوص خودرو توقیف و روانه پارکینگ شد.

وی با بیان اینکه سوخت جاساز جان مسافران را به خطر می اندازد اظهار داشت: جاسازی سوخت قاچاق در اتوبوس مسافری، صرف نظر از تاثیر سوئی که بر اقتصاد ملی دارد، بسیار خطرناک برای جان مسافران است لذا به هیچ فردی اجازه نخواهیم داد با جان مردم بازی کند.

سرهنگ موسوی عنوان کرد: پیگیری مطالبات عمومی مردم و مبارزه با قاچاق سوخت و مواد مخدر از جمله مهمترین اولویت ‌های نیروی انتظامی در شهرستان میبد است از این رو شهروندان هم اخبار و اطلاعات در خصوص پدیده شوم قاچاق را به مرکز 110 پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.