توزیع 18 هزار پاکت جشن نیکوکاری در مدارس میبد/ 175 پایگاه در میبد به جمع آوری کمک های مردمی در جشن نیکوکاری می پردازند - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

ﻣﺪﯾﺮ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺍﻣﺪﺍﺩ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﯿﺒﺪ:


ﻣﺪﯾﺮ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺍﻣﺪﺍﺩ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﯿﺒﺪ بیان داشت: در آستانه سال نو 175 پایگاه ثابت و سیار جشن نیکوکاری از ۱۶ اسفندماه، کمک های نقدی و غیرنقدی مردم را در نقاط مختلف شهرستان میبد جمع آوری می کنند.

ﺣﺴﯿﻦ ﺯﯾﻦ ﺍﻟﺪﯾﻨﯽ ﻣﺪﯾﺮ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺍﻣﺪﺍﺩ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﯿﺒﺪ در گفتگو با خبرنگار  میبد خبر با اشاره به پیام امسال این جشن با عنوان «جوانه لبخند بکاریم»، اظهار داشت: هر ساله در آستانه سال جدید از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) جشن نیکوکاری با هدف ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری، انفاق و نوع دوستی و کمک به افراد بی بضاعت برپا شده و این آیین مقدس امسال نیز چون سنوات گذشته  از شانزدهم اسفند در شهرستان میبد آغاز می شود.

وی با اشاره به اینکه جشن نیکوکاری در روزهای 16، 17 و 18 اسفندماه همزمان با سراسر کشور در شهرستان میبد نیز برگزار می‌شود، گفت: جشن نیکوکاری شانزدهم اسفندماه در 124 مدرسه و 38 مرکز پیش دبستانی میبد با توزیع 18 هزار پاکت و 1 هزار قلک ویژه این جشن  برگزار می‌شود.

زین الدینی با بیان اینکه در روز 17 اسفندماه کمک‌های اقشار مختلف مردم به جشن نیکوکاری در معابر و اماکن عمومی توسط پایگاه‌های کمیته امداد جمع‌آوری می شود، خاطرنشان کرد: امسال 6 پایگاه ثابت در سطح شهر، 2 پایگاه در مراکز نیکوکاری، 4 پایگاه بسیج و یک پایگاه سیار کار جمع‌آوری کمک‌های مردم نوعدوست شهرستان را به افراد نیازمند انجام می‌دهند.

ﻣﺪﯾﺮ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺍﻣﺪﺍﺩ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﯿﺒﺪ در ادامه اظهار داشت: در روز 18 اسفندماه نیز همزمان با روز جمعه پایگاه‌ ویژه‌ای در مصلاهای آیت الله اعرافی(ره) آماده جمع‌آوری کمک های نمازگزاران به افراد نیازمند با نام جشن نیکوکاری هستند.

زین الدینی در خصوص آمار سال گذشته جشن نیکوکاری در میبد بیان داشت: در جشن نیکوکاری سال گذشته مبلغ 330 میلیون ریال از کمکهای دانش آموزی در مدارس و بیش از 790 میلیون ریال نیز از کمکهای مردمی در سطح شهرستان جمع آوری شد.

وی در پایان ابراز داشت: کمک‌های مردم نوعدوست شهرستان پس از جمع‌آوری در روزهای اعلام شده و قبل از آغاز سال جدید به دست نیازمندان واقعی و زیرپوشش می‌رسد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.