Skip to Content

فرمانده نیروی انتظامي شهرستان میبد:


فرمانده نیروی انتظامي شهرستان میبد از دستگیری دو توزیع کننده مواد مخدر در شهرستان میبد خبر داد.

به گزارش میبد خبر، سید طاهر موسوی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میبد با اعلام این خبر، اظهار داشت: پلیس شهرستان میبد در راستای مقابله با سوداگران مرگ و با پیگیری های اطلاعاتی و عملیاتی، در دو عملیات جداگانه در سه روز گذشته 2 نفر توزیع کننده خرد مواد مخدر دستگیر شدند.

وی افزود: در این عملیات 4 کیلوگرم مواد مخدر از این توزیع کنندگان کشف و در همین راستا یک دستگاه خودرو و موتور سیکلت نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی میبد با قدردانی از تعامل خوب مردم با پلیس تصریح کرد: اقدامات مقابله ای با پدیده شوم مواد مخدر، رصد و پیگیری تحرکات باندها و شبکه های توزیع کننده مواد مخدر به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد و شهروندان می توانند هر گونه ناهنجاری و موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.