Skip to Contentرئیس شرکت تعونی روستایی میبد از توزیع میوه شب عید از ۲۵ اسفند در شهرستان میبد خبر داد.

به گزارش میبد خبر، عبد الرسول بنّا رئیس شرکت تعاونی روستایی میبد از توزیع میوه شب عید از ۲۵ اسفند در شهرستان میبد خبر داد و گفت: سهمیه میوه شهرستان میبد با توجه به جمعیت صد هزار نفری شهرستان صورت گرفته و بعد از شهرستان یزد بیشترین سهمیه میوه به میبد تعلق گرفته است.

وی با اشاره به اینکه توزیع میوه عید در ۱۳ مرکز درشهرستان به فروش می‌رسد، افزود: مقدار ۶۰ تن پرتقال تامسون و والن سیاه و ۴۸ تن سیب قرمز و زرد در اولین مرحله توزیع می‌گردد ودرصورت استقبال مردم این سهمیه افزایش خواهد یافت.

بنّاء ادامه داد: با توجه به اهمیت توزیع میوه عید از اداره صمت شهرستان میبد استدعا می‌کنیم تا نسبت به نظارت آن اقدام کنند و توزیع میوه در مراکز با پارچه مخصوص میوه تنظیم بازار و قیمت درج شده میوه صورت می‌گیرد و کلیه مراکز توزیع میوه موظف به رعایت آن هستند.

رئیس شرکت تعاونی روستایی میبد با بیان اینکه قیمت میوه عید ۱۰ الی ۱۵ درصد زیر قیمت بازار است، افزود:ق یمت پرتقال تامسون ۳۵۰۰ و والن سیاه ۴۵۰۰ و سیب دماوند ۶۲۰۰ تومان است که باتوجه به شرایط توزیع بازار قیمت میوه از طریق ستاد تنظیم بازار استان مصوب می‌گردد.

انتهای پیام/

باشگاه خبرنگاران
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.