Skip to Contentمدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی یزد از توزیع غذای متبرک رضوی در بیمارستان های درگیر با کرونای استان خبر داد.

به گزارش میبدخبر، محمد حسین رحیمی نسب مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در یزد گفت: برای توزیع غذای متبرک رضوی در بیمارستان های درگیر کرونا در یزد نیز مانند سراسر کشور توسط آستان قدس برنامه ریزی شده و در چند روز آینده این کار انجام خواهد شد.

وی بیان داشت: انشاالله در روزهای آینده در بیمارستان های شهید صدوقی، افشار، اردکان و میبد که درگیر کرونا هستند برای روحیه دهی به بیماران و تقدیر از زحمات وافر کادر درمانی یک وعده غذای متبرک آستان قدس رضوی توزیع خواهد شد.

رحیمی نسب گفت: علاوه بر غذای متبرک بسته هدیه ای  متبرکی نیز از سوی آستان قدس رضوی میان بیماران، کادر درمان و تمامی کارکنان بیمارستان های درگیر با کرونای استان یزد توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.