Skip to Content

مدیر کمیته امداد میبد خبر داد:


مدیر کمیته امداد شهرستان میبد گفت: همزمان با عید قربان با مشارکت مردم میبد 772 کیلو گرم گوشت قربانی میان مددجویان تحت حمایت این نهاد توزیع شد.

حسین زین‌الدینی در گفتگو با خبرنگار میبد خبر با بیان اینکه کمیته امداد هر سال به مناسبت فرا رسیدن ماه ذی الحجه و عید قربان اقدام به جمع آوری نذورات مردمی می کند اظهار داشت: 15 پایگاه در سطح شهرستان در روز عید قربان اقدام به جمع آوری نذورات مردمی کرد.

وی افزود: به مناسبت عید سعید قربان 772 کیلو گرم گوشت قربانی به ارزش 424 میلیون ریال بین بیش از 1000 خانواده مددجوی میبدی توزیع شد.

مدیر کمیته امداد شهرستان میبد گفت: میزان مذکور گوشت قربانی با کمک خیران و در راستای ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری برای کمک به نیازمندان و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد میبد توزیع شد.

زین الدینی اظهار داشت: قدردان  کمک های مردمی و خیرین در یاری این نهاد برای کمک به محرومان به صورت نقدی و غیر نقدی برای کمک به نیازمندان هستیم.

وی در خصوص نذورات جمع آوری شده در سال گذشته اظهار داشت: مردم میبد سال گذشته 408 میلیون و 592 هزار ریال کمکهای خود را شامل 404 کیلوگرم گوشت نذری به ارزش 181 میلیون و 800 هزار ریال و سبد کالا و اطعام غذا به ارزش 226 میلیون 792 هزار ریال اهدا کرده که این نذورات بین 1200 خانوار با جمعیت یک هزار و 508 نفر تحت پوشش این نهاد در سطح شهرستان میبد توزیع شد.

زین الدینی تصریح کرد: همه ما وظیفه داریم که در خدمت نیازمندان باشیم و امیدواریم مانند همیشه که  خیرین نیکوکار میبدی همواره یار و مددکار ما بوده اند و در جهت رفع نیازهای محرومان و شاد کردن دل‌های نیازمندان و اقدامات خداپسندانه و نیک حرکت کرده اند، در آینده نیز در کنار ما باشند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.