Skip to Content

مدیر کمیته امداد میبد خبر داد


ﻣﺪﯾﺮ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺍﻣﺪﺍﺩ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﯿﺒﺪ از توزیع 19 هزار و 200 پاکت جشن عاطفه‌ها به ‌منظور مشارکت دانش آموزان در کمک‌ رسانی به همنوعان نیازمند خود خبر داد.

ﺣﺴﯿﻦ ﺯﯾﻦ ﺍﻟﺪﯾﻨﯽ در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، بابیان اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها یازدهم مهرماه در مدارس میبد برگزار می‌شود، بیان داشت: همزمان با سراسر کشور جشن عاطفه‌ها در شهرستان نیز با هدف ترویج فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری در بین دانش آموزان و جمع آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان نیازمند برگزار می‌شود.

وی با یادآوری اینکه پس از برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه‌ها کمک‌های دانش آموزان در اختیار مدارس قرار می‌گیرد تا بین دانش آموزان نیازمند توزیع شود، افزود: این کمک‌ها با مشارکت آموزش و پرورش بین دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد میبد و سایر دانش آموزان بی‌بضاعت که توسط مدارس شناسایی شده‌اند، توزیع می‌شود.      

ﻣﺪﯾﺮ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺍﻣﺪﺍﺩ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﯿﺒﺪ با بیان اینکه سال گذشته بالغ بر 40 میلیون تومان کمک های دانش آموزان در مدارس جمع آوری شد، اظهار داشت: در حال حاضر 300 دانش آموز و دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان میبد چشم انتظار کمک‌های خیران نوع دوست هستند.

زین الدینی در پایان اذعان داشت: جشن عاطفه ها به صورت نمادین با حضور مسئولین شهرستان در آموزشگاه شهید رحمیدل امیرآباد برگزار می‌شود تا با مشارکت گسترده خیران بتوانیم بخش مهمی از نیازهای دانش آموزان بی‌بضاعت را تأمین کنیم.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.